پرده کرکره ای چوبی

خرید و فروش پرده کرکره چوبی در رنگ ها و مدل های مختلف

کرکره چوبی (Wooden blinds)

پرده های کرکره چوبی باعث آرامش و زیبایی طبیعی فضای داخل خانه میشود. پرده های چوبی بسیار شیک و مدرن هستند، اگر به دنبال دستیابی به یک دکوراسیون مدرن تر در فضای خود هستید، انتخاب مناسبی است. پرده های چوبی در اکثر اتاق های خانه، محل کار، ادارات و یا کافه رستو رانها کاربرد دارند. بنابراین ما مطمئن هستیم که از زیبایی مناسب و دکوراسیونی گرم برای فضای شما برخوردار است.

پرده کرکره چوبی

پرده کرکره چوبی در طیف گسترده ای از رنگ های مختلف، ساده، تیره و روشن، لکه دار (رگه طبیعی چوب) موجود میباشد. همچنین سایه های کرکره چوبی در دو سایز 2.5 سانتی و 5 سانتی ساخته میشوند. شما میتوانید با درنظر گرفتن روحیه خود و سایر اثاثیه در اتاق، مدل مناسب خود را انتخاب کرده و محیطی زیبا و دنج برای خود ایجاد کنید.

اگر درخواست یا سفارشی دارید، ما آماده ارسال نمونه های کرکره چوبی برای شما مشتریان هستیم. شما میتوانید با راه های ارتباطی مختلف با پردینو در ارتباط باشید.

انواع رنگ ها و مدل های کرکره چوبی

رنگ ها و مدل های کرکره چوبی

مزایای پرده کرکره چوبی

از مزیت های کرکره چوبی میتوان به کنترل میزان نور خورشید، تامین حریم شخصی، امنیت، کارایی مطلوب، عملکرد عالی و آسان، جلوگیری از اتلاف دما و تقویت زیبایی طبیعی یک فضا اشاره کرد. انواع پرده های چوبی کاملا ضد آب هستند. همچنین متریال و چوب استفاده شده در این محصول بسیار با کیفیت و مقاوم بوده و شما میتوانید با اطمینان از این محصول استفاده کنید.

مقایسه کرکره چوبی با دیگر پرده ها

  • طراحی زیبا و مطابقت عالی با دکوراسیون داخلی شما
  • کاربرد آسان و سریع
  • مسدود کردن کامل نور آفتاب
  • قیمت مناسب
  • تمیز کردن و نگه داری آسان
  • پوشش بسیار مناسب برای پنجره

نحوه عملکرد کرکره چوبی

این نوع پرده که قابلیت حرکت رو به بالا و پایین را دارد، از دو قسمت برای کنترل تشکیل شده است. یک قسمت برای جمع کردن و باز کردن ( بالا و پایین) و قسمت دیگر برای کنترل نور، حریم خصوصی و...

Untitled-1

نحوه شستشوی پرده کرکره چوبی

شستن و تمیز نگه داشتن پرده میتواند باعث شود محیط شما درخشان به نظر برسد. نوع چوب استفاده شده در این پرده باعث شده نگه داری، تمیز کردن و شستشوی آن برای شما آسان و سریع باشد. شما میتوانید با استفاده از یک دستمال یا پرزگیر، ابتدا گرد و غبار را از روی کرکره ها برطرف کرده و در ادامه با یک اسفنج مرطرب پرده را تمیز کنید یا مانند تصویر زیر این کار را انجام دهید.

نحوه شستن پرده کرکره چوبی

نحوه اندازه گیری کرکره چوبی

ما در پرده سرای پردینو همیشه به مشتریان، نحوه صحیح اندازه گیری انواع پرده را آموزش میدهیم تا با اندازه گیری درست بتوانیم مشتری را از قیمت محصول آگاه سازیم و یا اگر تصمیم به بازدید و اندازه گیری دارید، ما بصورت رایگان این کار را انجام میدهیم.

برای گرفتن اندازه ابتدا باید به این توجه داشت که، کادر پنجره از طرفین و بالا و پایین کاملا پوشش داده شود. شما برای چپ و راست پنجره، نسبت به کادر باید از هر طرف 7 سانت بیشتر از کادر اصلی در نظر بگیرید و برای بالای پنجره، از سقف اندازه گیری کنید تا 7 سانت زیر کادر اصلی پنجره.

اندازه گیری کرکره چوبی

امتیاز دهید
امتیاز 5 از 5 توسط 1 کاربر

نظرات و پیشنهادات

Top