پرده های رومن

خرید و فروش پرده رومن با انواع پارچه های مختلف

 پردینو ارائه دهنده انواع پرده های رومن

پرده رومن (Roman curtain)

پرده های رومن نوعی پوشش با سبک کلاسیک برای پنجره است که به منظور زیبایی، جلوه وهمچنین جلوگیری از آفتاب استفاده میشود. رومن از پارچه های مختلف مانند: ساتن، کتان، مخمل، کنفی، گونی بافت، تافته و... ساخته میشود و میتواند به دکوراسیون داخلی شما طرحی کلاسیک ودر عین حال مدرن و مجلل به فضا ببخشد.

پرده رومن با دیگر پرده ها تفاوت دارد زیرا در هنگام پایین بودن و باز شدن کاملا صاف و هنگام جمع شدن و بالا رفتن به طور مساوی پشت سر هم جمع میشوند.

مکانیسم پرده رومن به صورت عمودی بوده و به بالا و پایین حرکت میکند و به کاربر امکان تنظیم ارتفاع را میدهد.

پرده های رومن در سبکهای مختلفی موجود است. سبک هلال (آبشاری) و سبک کلاسیک؛ هردو نوع پرده برای پوشش کامل پنجره و متناسب با هر ابعاد و اندازه ای طراحی شده اند. سبک هلال یا آبشاری دارای چین هایی هستند که در حالت بالا رفتن در زیر یکدیگر ایجاد میشوند؛ در حالی که سبک کلاسیک طرحی زیبا تر و دلپذیرتر را ارائه میدهد و در حالت جمع شدن به صورت پله پله و مساوی به بالا حرکت میکند.

پرده رومن

پرده رومن

چرا پرده رومن انتخاب کنیم؟

ده ها گزینه مختلف برای انتخاب رومن وجود دارد. ما در اینجا به سوالات شما پاسخ میدهیم.

پرده های رومن مناسب چه فضاهایی است؟

از آنجا که پرده رومن از پارچه های مختلف ساخته میشود، برای تمام فضا ها مانند: اتاق خواب، نشیمن، حال و پذیرایی، مناسب است. همچنین رومن برای خانه هایی که در برج و طبقات بالا قرار دارند، گزینه بسیار مناسبی میباشد.

پرده های رومن

مزایای پرده رومن چیست؟

  • حفظ حریم خصوصی

ساختار یکپارچه به معنی آن است که پرده های رومن حریم بسیار مناسبی را ارائه میدهند.

  • مقرون به صرفه

رومن به نسبت پرده های دیگر پارچه کمتری مصرف کرده و میتواند گزینه ارزانتری برای شما باشد.

  • کارکرد آسان

استفاده از لوازم با کیفیت و عالی در ساخت ریل رومن باعث شده کارکردن با این پرده سریع و آسان باشد. همچنین ما در پردینو با فناوری مدرن ریل های رومن را بصورت موتوری هم ارائه میدهیم.

  • ظاهری مرتب و تمیز

پرده های رومن چه در حالت بالا بودن و چه پایین بودن جلوه ای ساده، یکنواخت و تمیز به پنجره میدهد.

  • کنترل نور

شما میتوانید با استفاده از زنجیری که کنار پرده قرار دارد، میزان نور و ارتفاع پرده را تنظیم کنید؛ همچنین برای افرادی که میخواهند خواب راحت تری داشته باشند، در ساخت پرده رومن میتوان از پارچه های بلک اوت به عنوان آستر در پشت پرده استفاده کرد تا نور را کاملا مسدود کند.

پرده رومن

امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top