پرده هتلی

فروش جدیدترین و بروز ترین مدل های پرده هتلی

خرید پرده مناسب برای هتل

امروزه پرده ها علاوه بر ایجاد حریم خصوصی، به عنوان اساسی ترین بخش تزئینی و دکوراسیون در هتل ها تبدیل شده اند. صاحبان هتل ها میبایست در انتخاب بهترین پرده برای هتل دقت کنند.

انواع پرده های هتلی بر اساس نوع جنس، رنگ و طرح در پردینو موجود میباشد که توسط همکاران ما برای شما ارائه میشود.

در اینجا چند نکته برای انتخاب پرده مناسب برای هتل ها وجود دارد که باعث جذابیت اتاق هتل شده و محیطی دلنشین و زیبا را برای مهمانان فراهم میکند:

پارچه های پرده ای باید با رنگ اثاثیه داخل اتاق مطابقت داشته باشد.

اگر در اتاق ، مبلمان و وسایل جانبی که وجود دارد دارای رنگ های مختتلف میباشد، بهتر است در انتخاب پرده هتل از رنگهای خنثی استفاده کنید.

پرده هایی که به شستشو و تمیز کردن بیشتری نیاز دارند، هزینه بالایی برای نگهداری دارند بنابراین پرده ای انتخاب کنید که به شستشوی کمتری نیاز داشته باشد.

اگر مهمانان هتل میخواهند پرده را کنار بکشند و از هوا و نور بیرون استفاده کنند، پرده هایی را انتخاب کنید که از کیفیت و دوام مطلوبی برخوردار باشند یا اینکه از چوب پرده های اتوماتیک استفاده کنید.

انواع پارچه های پرده ای برای پرده هتل

پارچه های پلی استر و شیشه ای گزینه ای ارزان برای انتخاب هستند اما پارچه های با کیفیت از جنس کتان، ساتن، مخمل میباشند که جلوه ای بسیار جذاب و زیبا دارند. آنها به اندازه کافی بادوام هستند و در پاییز و زمستان هم کارایی دارند.

پارچه کتان

پارچه های کتان به عنوان یک پارچه نسبتا ضخیم، گزینه مناسبی برای پرده هتل میباشد زیرا از دوام ، ظرافت و نگهداری بینظیری برخوردار است.

پارچه های حریر و ابریشم

این پارچه ها بسیار زیبا و ظزیف هستند و جلوه ای درخشان و لوکس به محیط اتاق میبخشند.

پارچه مخمل

پارچه های مخمل بسیار لوکس و شیک هستند همچنین به دلیل ضخیم بودن آنها در فصول سرد قابلیت عایق پنجره را دارند.

امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top