لوردراپه ساده

خرید و فروش انواع پرده های لوردراپه در طرح ها و مدل های مختلف

لوردراپه (Lordrape)

پرده های لوردراپه پوششی بسیار کاربردی و مقرون به صرفه برای پنجره ها می باشند. آنها حالتهای سایه روشن و تیره و کنترل نور بسیار خوبی دارند، طرح ها و خطوط روی آنها میتوانند زیبایی دکوراسیون داخلی شما را افزایش دهند. لوردراپه در طرح ها و رنگهای گسترده ای موجود میباشد که شما میتوانید با انتخاب آن ظاهری شیک و عالی و کاراریی مطلوب و به خانه یا محل کار خود ببخشید.

جنس پرده های لوردراپه از پارچه میباشد، اما به گونه ای طراحی شده که امکان کنترل نور و حفظ حریم خصوصی را در هر محیط فراهم میسازد. این ویژگی ها باعث شده انتخاب ایده آلی برای منازل، محل کار، ادارات، سازمان ها و... باشد.

پرده لوردراپه

مزایای پرده لوور دراپه

حفظ حریم شخصی و کنترل نور دو مزیت مهم در انتخاب پرده لووردراپه میباشد. به علاوه آنها را میتوان به طور کامل عقب کشید تا نور بیشتری به اتاق وارد شود. همچنین پرده های لوور به شما امکان میدهد زاویه دید خود را به جهت تابش نور عوض کنید.

از دیگر مزایای مهم پرده های لوردراپه، قیمت بسیار مناسب آن در مقایسه با بقیه پرده کرکره ها میباشد؛ بنابراین نیازی نیست که این پرده ها برای شما تکراری و خسته کننده باشند، طرح ها و رنگ های زیادی برای انتخاب هر سبک وجود دارد.

همچنین از دیگر قابلیت های بینظیر لوردراپه میتوان به:

  • مطابقت بسیار عالی با دکوراسیون
  • قیمت بسیار مناسب در مقایسه با دیگر پرده ها
  • کاربری سریع و آسان
  • قابل شستشو
  • نصب آسان

مزازای پرده لووردراپه

انواع رنگ ها و طرح های لووردراپه

شما میتوانید در طیف وسیعی از مدل های متنوع، این محصول را برای فضای خود انتخاب کنید. تمام پرده های لوردراپه برای خرید شما در پردینو موجود میباشد، همچنین ما این محصول را برای شما سه سال ضمانت کرده و آماده هرگونه مشاوره و بازدید رایگان و ارسال نمونه ها برای شما مشتریان هستیم.

رنگها و طرح های پرده لووردراپه

Untitled-111

شستشوی پرده لوور دراپه

یکی از دغدغه های مشتریان، نحوه تمیز کردن و شستشوی پرده های لوردراپه میباشد. واقعیت این است که آنها به نگه داری و شستشوی کمی نیاز دارند.

عموما میتوان با استفاده از یک پارچه تمیز ومرطوب به طور مرتب گرد و غبار را از روی پرده برطرف کرد.
اما اگر به دنبال شستشوی اساسی برای پرده خود هستید، میتوانید تمام تیغه های پرده را پایین آورده سپس تمام وزنه ها و زنجیر های به هم متصل شده را باز کرده و تمام پرده ها را درون کیسه ای از جنس پارچه قرار دهید و آنها را با ماشین لباسشویی و در دمای آب سرد شستشو دهید؛ سپس بعد از اتمام شستشو، پرده ها را نصب کنید.

همچنین اگر اختلالی در جمع شدن یا باز شدن پرده در کانال آن مشاهده کردید میتوانید با استفاده از اسپری های روغنی آن را روان کنید.

نحوه شستن پرده لووردراپه

 نحوه اندازه گیری لوور دراپه

اندازه گیری پرده های لوردراپه بسیار سریع و آسان بوده و باید به این موضوع توجه داشته باشید که برای گرفتن اندازه میبایست پنجره شما از هر چهار طرف کاملا پوشش داده شود.

به طور استاندارد برای طرفین پنجره از هر طرف 10 سانت و برای ارتفاع از سقف اندازه گیری کنید تا 10 سانت پایین تر از پنجره .

نحوه اندازه گیری لووردراپه

ضمانت پردینو برای پرده های لوور دراپه

پردینو محصول خریداری شده شما را از نظر صحت و سلامت ظاهری و عملکرد، کاملا تضمین کرده و پرده لوردراپه را سه سال ضمانت میکند.

امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top