راهنمای خرید و انتخاب پرده اداری

انتخاب پرده اداری

امروزه پرده های زیادی در دسترس است. شما میتوانید متناسب با نیازهای خود بهترین کالا را انتخاب کنید. قبل از خرید کالای مورد علاقه خود میتوانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. نکات مهمی در باره انتخاب بهترین پرده برای محل کار، ادارات و یا دفتر خود وجود دارد. پرده ها بر اساس نوع چاپ، رنگ، جنس ارائه میشوند. شما به سادگی میتوانید برخی از این نکات را رعایت کنید. این نکات برای تمام صاحبان مشاغل که قصد دارند اتاق های اداری خود را به سادگی تزئین کنند توصیه میشود.

انتخاب پرده اداری

جنس پرده مورد نظر خود را انتخاب کنید

این نکته به شما در انتخاب یک پرده مناسب کمک میکند. بهترین جنس پرده را برای خود پیدا کنید. شما میتوانید برای استفاده طولانی تر و مطلوب، پرده های با دوام و با کیفیت را انتخاب کنید. پرده های زبرا، کرکره فلزی، کرکره چوبی، لوردراپه و... امروزه برای تمام صاحبان مشاغل توصیه میشود. در هنگام انتخاب پرده برای محل کار و دفتر خود بهترین مواد و بهترین جنس ها را برسی کنید زیرا از مزایای یک پرده خوب این است که به راحتی تمیز میشود.

طرح ها و مدل های پرده ها را مقایسه کنید

طیف گسترده ای از طرح ها و مدلها وجود دارد که امروزه در دسترس است. شما میتوانید بهترین طرح ها را متناسب با دکوراسیون، رنگ و اجزای محیط محل کار خود انتخاب کنید. پرده های مختلف ممکن است گزینه های رنگی متنوعی داشته باشند. اگر میخواهید ظاهر دفتر خود را زیبا کنید، میتوانید از چند رنگ خنثی مانند: خاکستری، سفید، قهوه ای، کرم و... استفاده کنید. همچنین رنگ ها و طرح های انتخاب شده باید نمایانگر رسالت کاری شما باشد.

قیمت انواع پرده ها را مقایسه کنید

این نکته برای تمام کسانی که می خواهند پرده ای مقرون به صرفه تهیه کنند و بودجه اندک دارند بسیار مهم است. برخی از پرده ها را با یکدیگر مقایسه کنید، درنتیجه میتوانید نگاهی به قیمت آنها بیندازید و بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید. همچنین میتوانید هنگام مقایسه قیمت انواع پرده با یکدیگر، برخی از خصوصیات مهم دیگر را نیز برسی کنید.

حریم خصوصی پرده

حریم خصوصی یکی از دلایل مهم استفاده از پرده است. حراست از حریم شخصی و امنیت محل کار شما امری ضروری است. پرده ها مانع دید مردم به حریم شما میشوند همچنین شما با یک انتخاب مناسب میتوانید آرامش و راحتی محیط کار خود را بالا ببرید.

کنترل میزان روشنایی و تاریکی انواع پرده

بسته به نوع فضای شما و میزان نوری که میخواهید کاهش دهید پرده مناسب را درنظر بگیرید، مثلا اگر در محیط کاری شما از مانیتور و ویدئو پرژکتور استفاده میکنید، نیاز به پرده ای دارید که نور را تا حد زیادی کاهش دهد؛ برای اینطور فضاها پرده شید بلک اوت انتخاب بسیار مناسبی است.

پرده شید بلک اوت

به ضمانت محصول مورد نظر دقت کنید

فراموش نکنید که ضمانت هم در این مورد مهم است و باید این موضوع را درنظر بگیرید. پرده های مختلف ممکن است با ضمانت همراه باشد که این تضمین محصول، از جانب فروشنده ارائه میشود. همه شرکتها پرده های خود را ضمانت نمیکنند، ما در پرده سرای پردینو محصولات خود را چه از نظر ظاهری و چه از نظر کارکرد، تا سه سال ضمانت میکنیم. میتوانید این ضمانت معتبر را از محصولات ما برسی کنید. اگر میخواهید کالای تضمینی را تهیه کنید، پیشنهاد میکنیم بهترین پرده را انتخاب کنید.

سبک متناسب با دکوراسیون

همچنین باید سبکی را انتخاب کنید که دکوراسیون محیط اداری شما را تکمیل کند.

توجه کردن به حالت جمع شدن پرده

قبل از اندازه گیری کردن پنجره و انتخاب پرده، به نوع حرکت و جمع شدن پرده نیز توجه کنید. زیرا ممکن است عدم توجه به این موضوع باعث شود شما نتوانید پنجره را باز و بسته کنید. برخی پرده ها مانند لوردراپه به چپ و راست باز و بسته میشوند و برخی دیگر به بالا و پائین حرکت میکنند مانند: زبرا، شید، کرکره فلزی، کرکره چوبی، رومن و...

پرده لوردراپه

پرده زبرا و شید

به نحوه نگهداری و شستشوی پرده توجه کنید

این یکی دیگر از موارد مفیدی است که میتواند به حفظ کیفیت و تمیز و درخشان شدن پرده به شما کمک کند. برخی از روشهای شستشو و نگهداری انواع پرده در پرده سرای پردینو وجود دارد که شما میتوانید درباره آنها بدانید. شما باید این دستورالعمل ها را بخوانید، بخصوص درمورد روش های تمیز کردن باید یادبگیرید چگونه انواع پرده را به سادگی تمیز کنید. بنابراین شستن و تمیز کردن منظم پرده ها میتواند دوام محصول شما را بالا ببرد و ظاهر محیط اداره، محل کار و دفتر شما را تمیز و زیبا کند.

نحوه شستشوی انواع پرده

امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top